Vacancy мениджър на услуги по почистване в Ижевск, управление на работата на фирмата за почистване ROE

изисквания

• Бъдете в състояние да се справят с възникващите конфликтни ситуации;
• най-малко средно образование специален;
• Опит на мениджъра за почистване на услуги;
• опит с големи площи;

• линеен опит в управлението на човешките ресурси;
• познаване на технологиите, Mops, химия;
• опит за почистване на помещенията и прилежащата територия поверено на съоръжението;
• Опит в създаването на заявка за необходимите материали за работа (оборудване, почистване на инструменти);
• аналитичен ум;
• Да може да многозадачен;
• PC - напреднал потребител;
• Познаване на програми на Microsoft Office.

условията на труд

задължения

Железници посока.
контрол на персонала на съоръжения (Izhevsk, Казан, Киров, Нижни Новгород).

• Изпълнение на взаимозаменяемостта на работниците;
• следи за спазването на работните графици, поставяне на персонала;
• Контрол на работниците, за да се гарантира, финансови и технически ресурси;
• Контрол на стандарти за външен вид и поведение;
• наблюдение и обучение на нови и опит;
• редовно да проверява състоянието и използването на техническо оборудване;
• взаимодействие с клиента за предоставяните услуги;
• Управление на човешките ресурси;
• мониторинг на качеството на услугите;
• формиране на прилагане, необходими за работата (оборудване, почистване средства);
• своевременно поръчване на стоки и материали;
• водене на отчетност;
• Водене на дневник, отчетни карти ASU, навременна доставка на обекта.